Sultanwar Knight Online Pvp
HER PAZAR SAAT 21:00 DA CASTLE SİEGE WAR (CSW) SAVAŞI OLACAKTIR

Sultanwar Enson Haberler


Knight Online Pvp

Knight online pvp sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Sultanwar Ekibi olarak bünyemizde Farm + Emek & PK (Dragon Knights) Serverı ile hizmet vermekteyiz. Knight online pvp alanında bu işi profesyonel olarak yaptığımızı ve pvp serverlerimizde harcamış olduğunuz emeklerinizi korumakla yükümlü olduğumuz sorumluluğun farkında olduğumuzu belirtmek isteriz. Bugüne kadar yüzbinlerce Knight Online oyuncusu ağırlamış bir ekip olarak yeni Dragon Knights Serverimize başlamanızı şiddetle öneriyoruz. Son zamanların en iyi pvp serveri olmak için aylardır hazırlığını yaptığımız bu knight online pvp 1 level başlangıçlı olup 83 levele kadar farmın tadını çıkarıp 83/10'da da ekstra olarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. Hem eğlenip hem de para kazanabileceğiniz Dragon Knights serverinde sizler için en iyisini yapmaya çalıştık. Sultanwar olarak sizler için çalışıp sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Knight Online Pvp Nedir?

Knight Online oyununun kolaylaştırılmış hali olan pvp, sıkılmış olduğunuz Knight Online versiyonuna Sultanwar olarak kendi yorumumuzu kattığımız daha eğlenceli ve bol etkinlikli oyun versiyonudur. Pvp kelimesi Knight Online ile kullanıldığında aynı anda iki anlam taşımaktadır. Bunlardan biri Private yani özel sunucu, bir diğeri ise player versus player kelime grubunun kısaltılmışı olan pvp'dir.

Knight Online Pvp Nasıl İndirilir?

Her iki servere de tek client üzerinden bağlanabilirsiniz. Oynamak istediğiniz pvp server için Knight Online Pvp İndir bağlantısından bu tek clienti indirmeniz yeterli olacaktır.

Knight Online Pvp Nasıl Bağlanılır?

Sitemiz üzerinden Sultanwar Kayıt işlemini gerçekleştirip clientimizi indirerek oluşturmuş olduğunuz kayıt bilgileriyle client üzerinden giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra bağlanmak istediğiniz serveri seçip oyuna bağlanabilirsiniz.

Pvp Serverlerimizin Özellikleri

Dragon Knights

Açılış Tarihi: 10 Eylül 2021 - 22:00
Başlangıç: 1 Level
Bitiş: 83/10 Level
Oyun Türü: Emek + Farm & PK
Detaylı Bilgi ve Tanıtım İçin Tıklayınız.


SULTANWAR - REHBER

Sultanwar Ailesi olarak 4.sezonda Farm + Emek & Pk server sistemi ile sizleri farm ve pkya doyurmak için geliyoruz...!!! DragonKnights serverimize 1 lvl olarak başlangıç yapıyorsunuz.Başlangıçta size vermiş olduğumuz 1 günlük exp premium ile ilk gün daha fazla exp kasma şansına sahip olacaksınız.


Upgrade Oranlar;

Blessed Upgrade Scroll (BUS)

+1 -> +2 = %100
+2 -> +3 = %100
+3 -> +4 = %75
+4 -> +5 = %45
+5 -> +6 = %10
+6 -> +7 = %5
+7 -> +8 = %0
Rebirth upgrad
+1 -> +2 = %0 (İlerleyen zamanlarda açılacak)

Takı Upgrade

+0 -> +1 = %0 (İlerleyen zamanlarda açılacak)

Genel EXP Slotları = APE - VEPAR - BALROG - SCORPİON KİNG - PARAMUN

GB NASIL KASILIR?

Madenden çıkan Fragmentleri direkt olarak Sundries NPCsine satıp GB kasabilirsiniz.


ITEM NASIL KASILIR?

Madenden çıkan fragmentleri kırdırıp içerisinden shell - unique itemler çıkartıp upgrade yapabilirsiniz.


BUS NASIL KASILIR?

BUS Farm Slotları: APE, HORNET, DTC, DTS, URUK HAİ, URUK TRON, URUK BLADE, TREANT, ANCİENT VE AOC - Not: DC Premium alıp DC Flash basarsanız Drop oranınınız yüksek oranda artar. CZ'de oranlar daha yüksektir.


TAKI NASIL YAPILIR?

EMC-LUFER-ESLANT ve CZ Bowl bölgelerinde respawn olan deruvish founder-talos-snake queen-harpy queen-troll king-attila gibi bosslardan +0 takı çıkarabilirsiniz. CZ bowlda bulunan ego-greed gibi moblardan ve Monster stone son bossundan old takı çıkartıp 3 adet aynı old takıyı shozin npcsinde birleştirerek +0 takıya dönüştürme şansına sahipsiniz.


WAR - EXP & DC FLASH NASIL KASILIR?

LÜFERSON ve EMC bölgelerinde balık tutarak EXP, DC ve War Flash kasabilir ve pazarda satabilirsiniz.